Vali Çakır, Ziyaret ve İncelemelerde Bulunmak Üzere İlçemize Geldi

Kastamonu Valimiz Sayın Avni ÇAKIR Daday Nafi ve Ümit Çeri Meslek Yüksek Okulu önünde Rektör Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL, Vali Yardımcısı (İl Özel İdaresi Genel Sekreteri) İbrahim ÇENET, Kaymakamımız Mehmet SERT, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ tarafından karşılandı.

Kastamonu Valimiz Sayın Avni ÇAKIR başkanlığında İlçemizde yapımı devam eden Atlı terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisinin değerlendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya; Kastamonu Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi TOPAL, Vali Yardımcısı (İl Özel İdaresi Genel Sekreteri) İbrahim ÇENET, Kaymakamımız Mehmet SERT, KUZKA Genel Sekreteri Dr. Serkan GENÇ, İl Özel İdare Planlama ve Proje Müdürü İbrahim SAĞLIK, Daday Nafi ve Ümit Çeri Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mehmet Nadir ÖZDEMİR, İlçe Özel İdare Müdürü Bahittin TİFTİK ve MYO Öğretim Görevlileri katıldı.

Yapılan toplantının ardından Kastamonu Valimiz Sayın Avni ÇAKIR ve protokol Atlı terapi Merkezi ve Model Binicilik Tesisinin çalışmaları hakkında incelemelerde bulunarak Kaymakamımız Mehmet SERT’ ten ve firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir